!-- Google Tag Manager (noscript) -->
Signalo safety
Signalo Safety

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Signalo Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.


Finansowanie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych co rok prowadzi nabór Wniosków na działania, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy.

Maksymalna kwota dofinansowania: 299 000 zł

Poziom dofinansowania 80%

Działania podlegające dofinansowaniu:

Zakup i instalacja urządzeń i elementów sygnalizacji, ostrzegania i informacji o zagrożeniach w miejscu pracy, np.:

sygnalizatory świetlne oraz akustyczno-optyczne sygnalizatory stref występowania zagrożenia,

  1. Światła i linie ostrzegawcze do wózków widłowych
  2. Wirtualne znaki ostrzegawcze do suwnic
  3. Wirtualne linie poziome
  4. Wirtualne znaki poziome

Zakup i instalacja elementów systemów sterowania realizujących funkcje bezpieczeństwa.

Systemy spowalniania wózków widłowych

Dane kontaktowe


Telefon

+48 505 319 829


E-mail

kontakt@signalo.pl


Social media

LinkedInDane firmowe


Signalo Sp. z o.o.


NIP

PL9542791149


Adres

ul. Przemysłowa 10
40-020 Katowice

Formularz kontaktowy  Czytaj więcej


Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@signalo.pl lub do najbliższego biura Signalo Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Signalo Sp. z o.o. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjnaAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest Signalo Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj regularnie ciekawe artykuły i informacje na temat bezpieczeństwa pracy oraz jego wpływu na efektywność. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz Google zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami użytkowania. Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.