!-- Google Tag Manager (noscript) -->
Signalo safety
Signalo Safety

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Signalo Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.


System utrzymania dystansu społecznego

Wirus COVID-19 sparaliżował pracę wielu przedsiębiorstw, zarażając dużą część kadry. Nie wygląda na to, aby pandemia w najbliższym czasie miała się skończyć, a firmy nie mogą sobie pozwolić na dłuższe przestoje.

Dlatego musimy nauczyć się funkcjonować, zachowując zasady reżimu sanitarnego, w tym dystansu ok. 2 metrów pomiędzy pracownikami. Niestety podczas wykonywania codziennych obowiązków, łatwo o tym zapomnieć. Nasz system na bieżąco czuwa, aby pracownicy zachowywali właściwą odległość, alarmując ich za każdym razem kiedy niebezpiecznie się do siebie zbliżają.


ZASADA DZIAŁANIA

Podstawą działania systemu są urządzenia zwane transponderami, które na bieżąco komunikują się ze sobą, mierząc dokładną odległość od siebie nawzajem. Jeśli pracownicy niebezpiecznie zbliżą się do siebie, automatycznie zostaną o tym ostrzeżeni alarmem dźwiękowym i wibracyjnym. System pozwala na dokładne określenie przy jakich odległościach mają włączać sygnały ostrzegawcze.

Urządzenia mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu z łatwością można je przyczepić do różnych elementów garderoby. Najczęściej stosowane są jako opaski na rękę lub smycze.

System umożliwia również kontrolę nad zachowaniem limitu osób przebywających w danym pomieszczeniu. Jeśli wejdzie do niego choć jedna osoba ponad określoną normę, urządzenie w postaci koguta umieszczonego na ścianie zasygnalizuje to alarmem dźwiękowym i świetlnym. Istnieje także opcja zablokowania drzwi wejściowych w momencie, kiedy w pomieszczeniu znajdzie się maksymalny limit osób. Nikt nie będzie mógł do niego wejść, dopóki ktoś nie wyjdzie na zewnątrz.

Możliwości wykorzystania tego systemu są znacznie szersze. Chętnie dopasujemy go do Państwa indywidualnych potrzeb. W tym celu zachęcamy do kontaktu z nami.


EFEKTY DZIAŁANIA

  • Wyeliminowanie sytuacji łamania zasad dystansu społecznego
  • Ostrzeganie pracowników zanim zbliżą się do siebie na niebezpieczną odległość
  • Ograniczenie absencji pracowników, poprzez zminimalizowanie rozprzestrzeniania się wirusów
  • Zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość zmiany sposobu wykorzystywania systemu, w zależności od potrzeb
  • Ułatwienie sprawowania kontroli nad przestrzeganiem limitów osób w pomieszczeniach
  • Możliwość zastosowania systemu w wielu miejscach m.in.: biura, magazyny, fabryki, place budowy
  • Duża elastyczność pracy, dzięki możliwości modyfikowania odległości, przy których włącza się alarm (od 1 do 5 metrów)
  • Wysoka precyzja działania urządzeń (do 10 centymetrów)

INNE ZASTOSOWANIA

Możliwości opisanego tutaj systemu wykraczają daleko poza opisane powyżej. To rozwiązanie sprawdzi się we wszystkich sytuacjach, w których potrzebne jest zachowanie odstępu pomiędzy ludźmi, pojazdami czy maszynami.

Posiadamy również rozwiązanie, które pomaga zachować dystans społeczny w miejscach gdzie przebywają ludzie nie wyposażeni w transpondery. Są to projektory, które mogą wyświetlać na podłodze dowolny symbol, wskazując w ten sposób miejsca do stania gwarantujące zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób. Doskonale zastępują one popularne naklejki. Wyświetlane symbole nie wycierają się i można je dowolnie przestawiać. Świetnie sprawdzą się m.in. w sklepach i biurach.

Oferta i dane techniczne

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu +48 505-319-829.
Chętnie przedstawimy dostępne opcje, pomożemy dopasować najbardziej efektywne rozwiązania i dokonamy wyceny.

Wstępną wycenę można otrzymać również po uzupełnieniu formularza

Zapytanie produktowe

Zachęcamy do uzupełnienia poniższego formularza. Na jego podstawie wstępnie zaproponujemy rozwiązanie i dokonamy jego wyceny. Całość prześlemy na wskazaną skrzynkę mailową. Chętnie też oddzwonimy na wskazany numer telefonu i odpowiemy na wszelkie pytania.

11

Bądź na bieżąco

Otrzymuj regularnie ciekawe artykuły i informacje na temat bezpieczeństwa pracy oraz jego wpływu na efektywność. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz Google zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami użytkowania. Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.