!-- Google Tag Manager (noscript) -->
Signalo safety
Signalo Safety

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Signalo Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.


Wirtualne linie poziome

Wyraźne oznaczenie dróg transportowych i ciągów komunikacyjnych to konieczność dla zapewnienia bezpieczeństwa i efektywności pracy w wielu miejscach. Można wykorzystać do tego linie malowane lub wyklejane bezpośrednio na podłożu. Nie jest to jednak najbardziej skuteczna i ekonomiczna metoda.

Znacznie lepiej sprawdzają się linie wyświetlane za pomocą lasera lub lampy LED. Zapewniają one właściwą widoczność, są trwałe i w każdej chwili można je przestawić lub przenieść w zupełnie inne miejsce. Co ważne można, je stosować w każdych warunkach, nawet tam, gdzie tradycyjne metody zawodzą.ZASADY DZIAŁANIA

Zarówno laser, jak i lampę LED można w łatwy sposób zamontować na dowolnej konstrukcji lub pod dachem. Uchwyt montażowy umożliwia bardzo precyzyjne ustawienie linii wyświetlanych na podłożu i dopasowanie ich do indywidualnych wymagań.

W zależności od potrzeb można zamówić urządzenie wyświetlające linię o wybranej długości, szerokości oraz w jednym z wybranych kolorów: czerwonym, niebieskim, zielonym lub żółtym. We własnym zakresie można później modyfikować długość linii zmieniając wysokość zawieszenia urządzenia oraz kąta padania światła.

Co ważne, zastosowanie tego rozwiązania pozwala znacznie ograniczyć koszty, ponieważ linii nie trzeba odświeżać, a urządzenia działają bezawaryjnie nawet w trudnych warunkach. Stosując je nie ma potrzeby zamykania całej hali, a nawet jej części, ponieważ stworzenie nowych linii lub modyfikacja ścieżek wiąże się jedynie z instalacją urządzeń w odpowiednich miejscach. Od razu po zamontowaniu, można z nich korzystać.


EFEKTY DZIAŁANIA

  • Wyraźne oznaczenie linii w każdych warunkach oświetleniowych
  • Trwałe oznaczenie na każdej powierzchni, niezależnie od tego czy jest brudna, zapylona, oleista lub klejąca
  • Skuteczne rozwiązanie, nawet w trudnych warunkach (urządzenie odporne jest na czynniki zewnętrzne jak np. niskie temperatury czy zapylenie)
  • Możliwość dowolnego modyfikowania ścieżek, ciągów komunikacyjnych i wszelkich stref, bez konieczności przerywania innych prac
  • Możliwość modyfikowania ustawienia linii, ich długości, a nawet przeznaczenia
  • Ograniczenie kosztów dzięki eliminacji konieczności odświeżania linii i możliwości dowolnego ich przestawiania

Inne zastosowanie

Możliwości wykorzystania wirtualnych linii jest bardzo wiele. Oprócz ciągów komunikacyjnych mogą również wyznaczać m.in. ścieżki przejścia, wydzielone strefy, miejsca rozładunku, podjazdy dla maszyn i samochodów itd.Oferta

W naszej ofercie posiadamy kilka wersji opisanych powyżej produktów. Wybór należy uzależnić od indywidualnych potrzeb oraz warunków w jakich mają zostać wykorzystane. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu +48 505 319 829.

Chętnie przedstawimy dostępne opcje, pomożemy dopasować najbardziej efektywne rozwiązania i dokonamy wyceny.

LASER ML

Dane techniczne:

Napięcie:
230 VAC
Moc:
300mW / 450mW / 750mW
Temperatura pracy:
-20 °C to +35°C
Obudowa:
Aluminium
Odporność:
IP65
Kolor:
Czerwony / Zielony / Niebieski
Wymiary:
18*19mm
Kąt padania światła:
45°, 60°, 90°, 110°
Żywotność:
>25 000 godzin

Zapytanie produktowe

Zachęcamy do uzupełnienia poniższego formularza. Na jego podstawie wstępnie zaproponujemy rozwiązanie i dokonamy jego wyceny. Całość prześlemy na wskazaną skrzynkę mailową. Chętnie też oddzwonimy na wskazany numer telefonu i odpowiemy na wszelkie pytania.

pick one!

Bądź na bieżąco

Otrzymuj regularnie ciekawe artykuły i informacje na temat bezpieczeństwa pracy oraz jego wpływu na efektywność. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz Google zgodnie z Polityką Prywatności i Warunkami użytkowania. Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.